چهارشنبه دوم اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۹:۳۱:۱۴ قبل از ظهر

آرشیو مهمترین مطالب

فیلم/ معاون وزیر راه و شهرسازی:
توافقات شهرداری برای ساخت مسکن توسط چینی‌ها به دولت ربطی ندارد

عباسی گفت: نیازی به پیمانکار چینی در مسکن نداریم و مطلوب ما جذب سرمایه چینی‌هاست. کشور از لحاظ داشتن پیمانکار برای ساخت مسکن غنی است.

فیلم/ معاون وزیر راه و شهرسازی:
در ساخت پروژه‌های نهضت ملی از دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد عبور کردیم

عباسی گفت: در ساخت پروژه‌های نهضت ملی از دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد عبور کردیم. ما زمین را در قابل طرح‌هایی مثل جوانی جمعیت عرضه کردیم که ساختش بر عهده مردم است. وظیقه ما پیگیری تسهیلات ساخت و خدمات زیر بنایی و روبنایی است.

بدهی واریز شده بابک زنجانی به حساب بانک مرکزی ۲ میلیارد دلار بوده است

امروز بانک مرکزی در بیانیه‌‌ای خبر از واریز دارای‌های ارزی بابک زنجانی به خزانه بانک مرکزی داد. پیگیری ها از رقم واریز شده به حساب بانک مرکزی حکایت از آن دارد که ارزش مجموع اموال خارج کشور معرفی شده از سوی بابک زنجانی حدود چهار تا پنج میلیارد دلار است و اکنون از این رقم دو میلیارد دلار به حساب ارزی بانک مرکزی واریز شده است .

فیلم/ معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر کار:
فروشگاه اینترنتی اسنپ‌مارکت و دیجی‌کالا به طرح کالابرگ پیوستند

عسگریان گفت: فروشگاه اینترنتی اسنپ‌مارکت و دیجی‌کالا به طرح کالابرگ پیوستند و مردم می‌توانند با کالابرگ از این دو فروشگاه خرید کنند. قبلا می‌خواستیم ۶ میلیون بسته غذایی توزیع کنیم وضعیت بدی ایجاد می‌شد، الان در ظرف ۱۱ روز ۳۲ میلیون بسته غذایی توزیع کردیم. برخی فروشندگان از طرح کالابرگ سواستفاده و مردم را وادار به خرید کالاها و برندهای مختلف کردند.

صوت/ رئیس کمیسیون قضایی مجلس و نماینده مردم بم:
وزارت جهاد و خصوصا سازمان تعاونی روستایی در زمینه خرما کم‌کاری کرده است

غضنفرآبادی گفت: مشکل صادرات خرما را به رئیسی، مخبر، نیکبخت و معاونین وزرا توضیح دادم ولی خیلی باعث تعجب است که چرا مشکل را حل نمی‌کنند. چه کسی پاسخ ضررهای تولیدکنندگان خرما را می‌دهد؟! مسئولان نباید بی‌تفاوت باشند.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + جدول
واردات ۷/۲ میلیارد دلاری قطعات خودرو و ماشین‌آلات در ۱۰ ماهه


فیلم/ وزیر صمت:
هنوز نتوانستیم مسئله قیمت بنزین را حل کنیم
فیلم/ رئیس انجمن ملی خرمای ایران:
دولت برای صادرات خرما مانع تراشی می‌کند

پربیننده