به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، یاسر مرادی در این سفر که به اتفاق سیدکاظم مرتضوی‌اسکویی، معاون شعب بانک صادرات ایران انجام شد، از دو هلدینگ بزرگ پترو پالایش اصفهان و توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب، مجموعه گردشگری و شرکت لبنیات قمصر کاشان و دو شعبه قمصر و نجف‌آباد دیدار و در مراسم تغییر نام اولین شعبه بانک صادرات ایران به نام شهید خدمت، خلبان محسن دریانوش شرکت کرد.

بازدید.jpg

او در این سفر ضمن امضای تفاهم‌نامه همکاری بانک صادرات ایران با هلدینگ پتروپالایش اصفهان، در دیدار با مدیرعامل این هلدینگ، راهکارهای توسعه و ارتقای همکاری‌های دوجانبه را بررسی و باجه بانک صادرات ایران در این مجموعه بزرگ نیز در جریان این بازدید افتتاح شد.

با انعقاد این تفاهم‌نامه که به امضای یاسر مرادی عضو هیئت‌مدیره بانک و محسن قدیری مدیرعامل این هلدینگ رسید، ارائه انواع خدمات مالی و بانکی، اعطای تسهیلات ارزی و ریالی، گشایش اعتبارات اسنادی ریالی، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ریالی و ارزی و افتتاح باجه بانک در این هلدینگ مورد توافق و توجه قرار گرفت.

عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران همچنین در بازدید از «هلدینگ توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب»، از گسترده‌ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در غرب آسیا بازدید کرد.

بازدید2.jpg 

 

مرادی حمایت از کارآفرینی و تولید ایرانی را یکی از ماموریت‌های اصلی نظام بانکی و خصوصا بانک صادرات ایران برشمرد و تأکید کرد: بانک صادرات ایران با هدف ایفای مسئولیت‌های حرفه‌ای و تخصصی از کارآفرینان و تولیدکنندگان محصولات ایرانی در سراسر کشور حمایت می‌کند.

 او همچنین در بازدید از مجموعه 10 هکتاری گردشگری و رستوران باغ پرندگان قمصر و همچنین شرکت لبنیات کاشان، با اشاره به حمایت بانک صادرات ایران از صنعت گردشگری، تمهیدات انجام شده برای تسهیل و افزایش همکاری‌ها در این بخش را تشریح کرد.

عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران همچنین در بازدید از برخی شعب بانک در این استان و بررسی دقیق وضعیت شاخص‌های ارزیابی عملکرد این شعب، دستورات لازم برای استفاده از ظرفیت محصولات متنوع بانک برای خدمت‌رسانی و افزایش تعامل با فعالان گردشگری این منطقه در جذب منابع و همچنین افزایش سهم از بازار بانک را صادر کرد.

مرادی همچنین در مراسمی که در محل شعبه نجف‌آباد(کد22) برگزار شد، این شعبه بانک را به پاس احترام به شهدای راه خدمت  با حضور جمعی از مقامات لشگری و کشوری به نام شهید خلبان محسن دریانوش نامگذاری کرد.

او در نشست ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان اصفهان که با حضور سیدکاظم مرتضوی اسکویی معاون شعب، موسی اسکندری مدیر شعب استان اصفهان، معاونان، روسای حوزه‌های صف و ستاد، روسای شعب ممتاز استان و کارشناسان و بازرسان برگزار شد، تاکید کرد: بهبود عملکرد بانک صادرات ایران مستلزم بروز یک تحول بنیادی درونی است و این جز با حمایت و همراهی یکایک همکاران و اهمیت دادن به سرمایه‌های انسانی امکان‌پذیر نخواهد بود.

جلسه.jpg

او ضمن تاکید بر اصلاح مدل محاسبه سود و زیان شعب و استان‌ها و تاثیر آن در ارزیابی عملکرد و درجه‌بندی در سال جدید، اظهار کرد: استان اصفهان یکی از تاثیرگذارترین استان‌های کشور است و با توجه به ظرفیت‌های این استان صنعتی، انتظار می‌رود از توانمندی‌های موجود برای افزایش سهم بازار و ارائه خدمات گسترده به فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان این استان به بهترین نحو استفاده شود.

در ادامه جلسه سیدکاظم مرتضوی اسکوئی، معاون شعب بانک با تبیین و تشریح اهداف سال جاری بانک صادرات ایران در  استان اصفهان، راهبردها و گام‌های مهم برای تحقق این اهداف را با توجه به ارزیابی وضعیت استان و حوزه‌های مختلف، مورد توجه قرار داد.​