بر اساس این گزارش، شرکت تولیدی خیام سپهر فولاد نیشابور، به عنوان یکی از پیشروان در صنعت فولاد و اولین تولید کننده آهن‌های بال پهن در شرق کشور افتخار دارد که در راستای توجه به تولید داخلی و کاهش هزینه‌های تولیدی اقدامات موثری در تولید محصولات فولادی داشته باشد.

دستاوردهای شرکت تولیدی خیام سپهر فولاد نیشابور، در هشتمین نمایشگاه تخصصی فولاد یزد که در زمینه متالورژی، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع مرتبط معرفی می‌شود طی روزهای 18 لغایت 21 تیرماه در شهر تاریخی یزد برگزار شد.

این نمایشگاه، یکی از معتبرترین رویدادهای صنعت فولاد در کشور به شمار رفته و فرصت مغتنمی برای شرکت‌های تولیدی در صنعت فولاد فراهم کرده تا محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.

شرکت تولیدی خیام سپهر فولاد نیشابور با سابقه درخشان در رشد و بالندگی صنعت فولاد کشور، توانسته با تمرکز بر کیفیت و استفاده از استانداردهای جهانی، در بازارهای داخلی و بین‌المللی جایگاهی ممتاز کسب نماید.

شرکت تولیدی خیام سپهر فولاد نیشابور با اعلام طرح‌های توسعه‌ای جهت افزایش ظرفیت تولید و پیشرفت در صنعت فولاد، اولین تولیدکننده آهن‌های بال پهن در شرق کشور است که نیازهای بخش عمده‌ای از بازار داخلی و کشور‌های همسایه را تامین می‌کند.

این شرکت با ظرفیت ۵۰۰ هزار تن در سال محصولات متنوعی تولید می‌کند که تیرآهن و با ابعاد استاندارد، نبشی بال مساوی، ناودانی بال موازی و آهن‌های بال پهن با کیفیت برتر برای سازه‌های بلند و پیچیده از آن جمله است.
شرکت تولیدی خیام سپهر فولاد نیشابور در کیلومتر ۱۷ جاده نیشابور، شهرک صنعتی عطار، فاز ۱ صنعتی واقع شده و دفتر مرکزی آن نیز در تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، قرار دارد.