اخبار شرکت‌ها - اکو سیستم بانکداری کشور در حال تغییر است. هدف بانک ایران زمین در این اکوسیستم، کسب تجربه متفاوت توسط مشتری است تا بتواند در کنار خدمات بانکی، سرویس های بیشتری را دریافت کند. از این رو با توجه به اقدامات انجام گرفته در حوزه بانکی و بانکداری دیجیتال ایران زمین حرف های زیادی خواهد داشت و در این عرصه درخشان ظاهر خواهد شد.

گامی بزرگ در عرصه بانکداری دیجیتال 

عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین با بیان این مطلب گفت :سال۱۴۰۱ نوید آغاز به کار بانکداری دیجیتال بانک ایران زمین و رونمایی سراسری از سامانه فراز را دادیم که با لطف پروردگار و تلاش و پشتکار شبانه روزی همکاران در بانک ایران زمین و همراهی مشتریان گرامی توانستیم این نهال جوان و نوپا را به بار نشانده و به قول خود عمل کنیم.
همچنین بانک ایران زمین در سالی که گذشت با رونمایی از پلتفرم فراز ایران زمین گامی بزرگ در عرصه بانکداری دیجیتال و خدمات رسانی به مشتریان خود برداشت. امروز تلفن همراه مشتری، یک شعبه بانک ایران زمین است که کلیه سرویس های بانکی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

عامل اصلی ارتقاء و پیشرفت

پورسعید  افزود : از دیگر اقدامات انجام شده در سال  گذشته ایجاد و توسعه مرکز داده کاوی بانک است. دنیای جدید کسب و کار دیجیتال و اقتصاد مدرن، نیازمند دیتا و اطلاعات است که ما در این مرکز با جمع آوری و طبقه بندی داده های مشتریان، نیازهای آنان را بررسی کرده و براساس آن خدمات و سرویس های اختصاصی را طراحی و به درخواست کننده آن خدمت ارائه می کنیم.

 مدیر عامل بانک ایران زمین  با اشاره به اینکه متخصصان ما در هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، با طراحی و ایجاد زیرساخت در حوزه بانکداری دیجیتال این امکان را ایجاد کردند تا مشتریان بتوانند در کنار خدمات بانکی از سرویس های دیگر همچون افتتاح حساب غیر حضوری، توسعه خدمات کارت هدیه دیجیتال، کارت چند منظوره، فردابانک ایران زمین، باشگاه مشتریان بانک ایران زمین، ارتباط مدرن با مشتریان و ده ها خدمت دیگر استفاده کنند، بیان داشت : نیروی انسانی نگین درخشان خانواده بزرگ بانک ایران زمین است و بی شک حضور همکاران خلاق، پرتلاش و وفادار در سراسر کشور، عامل اصلی ارتقاء و پیشرفت بانک ایران زمین و رسیدن به جایگاه کنونی است.

ارائه خدمات بانکی با مزیت های متفاوت  

 پور سعید معتقد است: بانک ایران زمین طبق مدل های اقتصادی مدرن با توسعه سرمایه گذاری از طریق هلدینگ و شرکت های زیرمجموعه خود در حوزه فناوری اطلاعات و بانکداری دیجیتال، در جهت افزایش تعامل با کسب و کارهای دیجیتال و فین تک ها قدم برداشته است. بر این اساس با  ایجاد زیرساخت اکوسیستم یکپارچه این امکان را برای مشتریان فراهم شده تا خدمات بانکی را با ارزش افزوده و مزیت های متفاوت دریافت کنند.البته در این روند طراحی و ساخت پلتفرم، زیرساخت، کسب و کارهای دیجیتال، باشگاه مشتریان و مرکز تماس دیجیتال از جمله اجزای این اکوسیستم است.