اخبار شرکتها-به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه‌گانی با بیان اینکه خوشبختانه استقبال مناسبی از این سامانه در میان جامعه هدف شکل گرفته است، طرح "الماس رفاه" را از جمله طرح‌های فروش اقساطی سامانه بتا برشمرد و گفت: بر این اساس از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه حدود دو میلیون نفر با استفاده از ظرفیت‌های این طرح نسبت به خرید اقساطی کالا و خدمات اقدام کرده‌اند. 

 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران ادامه داد: پذیرندگان یا فروشگاه‌های سراسر کشور نیز در صورت همکاری با بانک رفاه و با بهره‌مندی از امکانات این سامانه، امکان فروش اقساطی کالا و خدمات به مشتریان معرفی شده از سوی بانک را دارند.  

 

دکتر اسماعیل للـه‌گانی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا انتهای دی ماه حدود 4700 پذیرنده یا فروشگاه‌ در قالب این سامانه با بانک رفاه کارگران همکاری داشته‌اند.  

 

وی از طرح "کیف پول الماس" به عنوان یکی دیگر از طرح‌های اعتباری ارائه شده در سامانه بتا نام برد و گفت: این طرح با هدف ایجاد بستر خرید اقساطی کالاهای زودمصرف از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرارداد، اجرایی شده است.  

 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پایان خاطرنشان ساخت: باعث افتخار است که در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی همواره سعی کرده‌ایم ضمن تنوع‌بخشی و توسعه ارائه خدمات به تمامی مشتریان بانک رفاه به ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، نسبت به تسهیل دسترسی به خدمات و محصولات نیز اقدامات لازم را اجرایی و بسترهای مربوطه را فراهم کنیم. 

 

شایان ذکر است، سامانه "بتا" (بستر تامین اعتبار) بانک رفاه کارگران از طریق نشانی اینترنتی beta.refah-bank.ir قابل دسترس و بهره‌برداری است.