پنج شنبه سی ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۹:۴۷ قبل از ظهر

اخبار شرکت شستا

فروش ۱۰۰ هزار میلیاردی تاپیکو با رشد ۷۴ درصدی در سالجاری

محمود مخدومی گفت: تاپیکو پس از رشد ۵۷ درصدی فروش در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ موفق شد، در شش ماه نخست سال جاری نیز با فروش تجمیعی ۹۱ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال، میزان فروش محصولات شرکتهای زیرمجموعه خود را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷۴ درصد افزایش دهد.

سوال «نود اقتصادی» از رضوانی‌فر؛
آیا مدیرعامل شستا،‌ رفقایش را به مدیریت شرکت‌ها انتخاب می‌کند؟

انتصاب پویا فرهت به مدیرعاملی هلدینگ دارویی تامین (تی پی کو) یکی از این انتصابات رضوانی فر است که به بهانه جوانگرایی انجام گرفته ولی ماحصلی جز انتصاب دوست صمیمی وی به عنوان مدیرعامل این هلدینگ بزرگ دارویی در پی نداشته است.

مدیرعامل مستعفی کشتیرانی جمهوری اسلامی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
دلیل کناره‌گیری‌ام،‌ پیشنهاد یک پست دیگر در یک جای دیگر است/ فعلا ۳ پیشنهاد دارم و ظرف روزهای آینده به یکی از پیشنهادها جواب مثبت خواهم داد

محمد سعیدی گفت: دلیل استعفایم پذیرفتن یک پست دیگر در سازمان دیگری است،‌تاکنون از ناحیه سه سازمان دیگر پیشنهاد کاری دریافت کرده‌‍‌ام و ظرف روزهای آینده یکی از این مسئولیت‌های پیشنهاد شده را قبول خواهم کرد.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
پیرمرد 81 ساله رئیس هیات مدیره شرکت سیمان شاهرود!/ آقای وزیر! نمی‌خواهید درباره مدیر 81 ساله از مدیرعامل شستا سوال کنید؟

به گزارش خبرنگار «نود اقتصادی»، علیرغم وعده‌های بسیار زیاد محمد شریعتمداری وزیر کار و رضوانی فر مدیرعامل شستا مبنی بر جوانگرایی، اما همچنان پیرمردهای 80 و 70 ساله بر شرکت‌های بزرگ شستا مدیریت میکنند!

میانگین عمر مدیریتی هلدینگ بزرگ شستا از سال 68 به بعد 18 ماه بوده است + جدول
شستا در 6 سال دولت روحانی 6 مدیرعامل عوض کرد!

بی‌شک، بی‌‎ثباتی در مدیریت را می‌توان نقطه‌ای تاریک بر حیات بنگاه‌های اقتصادی منجمله شستا به حساب آورد، زیرا که هرچه دوره مدیریت مدیران در بنگاه‌ها کوتاه و پرنوسان‌تر باشد روند فعالیت در آنجا نیز تحت تاثیر منفی قرار گرفته و دچار چالش‌های ریز و درشت بیشتری قرار خو اهد گرفت.

روایت قائم‌مقام اسبق وزارت صمت از اشتباهات دولت روحانی در گران کردن بنزین؛
در سال 89 بنزین و گازوئیل با هم گران شدند، اما مردم معترض نشدند!

زمان و رفتار دولت در گران کردن بنزین مناسب نبود


پربیننده