چهارشنبه دوم اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۷:۵۶:۳۸ قبل از ظهر

اخبار صندوق ضمانت صادرات

حمایت صندوق ضمانت صادرات ایران از شرکت سرمایه گذاری نفت ، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)

با تفاهم ایجاد شده مابین صندوق ضمانت صادرات ایران و شرکت تاپیکو بستر های لازم جهت استفاده بیشتر صادرکنندگان محصولات پتروشیمی از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران فراهم گردید.

نگاه ویژه صندوق ضمانت صادرات ایران به آمریکای لاتین

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: فعالیت صندوق در دهه های گذشته با آمریکای لاتین در حمایت از فعالان اقتصادی قابل توجه بوده است و این مجموعه همواره نگاه ویژه ای به آمریکای لاتین و کشور کوبا داشته است.

ضرورت 10 برابر شدن سرمایه صندوق ضمانت صادرات

توسعه صادرات طی دو سال اخیر روندی متفاوت را طی کرد و توانست نقططه عطفی در رونق تجاری کشورمان ایجاد کند اگرچه در آمد‌های صادراتی با جهش قابل‌توجه مواجه شد اما تداوم آن نیاز به ضرورت‌هایی دارد. بر این اساس مسئولان امر در آیین پنجاهمین سالگرد تأسیس صندوق ضمانت صادرات دراین خصوص و علل دستاوردهای حاصله بیان نکاتی را مد نظر قرار دادند.

گسترش همکاریهای تجاری ایران و بلاروس با مشارکت صندوق ضمانت صادرات

رئیس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از آمادگی این صندوق جهت گسترش روابط بانکی با بانک های بلاروسی جهت تضمین صادرات کالا وخدمات به این کشور خبر داد.

همکاری صندوق ها برای توسعه صادرات و افزایش سرمایه گذاری خارجی

صندوق ضمانت صادرات ایران و صندوق توسعه ملی در راستای حمایت هرچه بیشتر از توسعه صاردات کشور و افزایش سرمایه گذاری خارجی، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + جدول
واردات ۷/۲ میلیارد دلاری قطعات خودرو و ماشین‌آلات در ۱۰ ماهه


فیلم/ وزیر صمت:
هنوز نتوانستیم مسئله قیمت بنزین را حل کنیم
فیلم/ رئیس انجمن ملی خرمای ایران:
دولت برای صادرات خرما مانع تراشی می‌کند

پربیننده