پنج شنبه سوم بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۴:۱ قبل از ظهر

اخبار تالار شیشه ای بورس

تخت گاز بورس در تالار شیشه‌ای

شاخص بورس تهران در نخستین روز هفته درحالی با رشد ۵۰۹۶ واحدی همراه بود که نه تنها تعداد و ارزش معاملات انجام شده نسبت به هفته گذشته افزایش یافته، بلکه امروز هیچ شرکتی تاثیر منفی بر عملکرد این بازار نداشت.

سهام قندی‌ها و صنایع غذایی حباب دارد

مهدی طحانی به علت رشد دیروز و امروز شاخص بورس اشاره و بیان کرد: درست است که کشور با عمده مسائل سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند و وجود چنین مسائل سیاسی هم قابل حدس بود اما به دلیل روبرو بودن با فصل مجامع زمینه رشد بازار سرمایه فراهم شده است.

شاخص بورس تهران هیجان زده شد

صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ۵۹۹ واحد، نماد شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه) با ۲۷۳ واحد، نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با ۲۳۰ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با ۲۲۹ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با ۲۲۵ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۲۱۲ واحد و توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با ۲۰۲ واحد بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

چراغ های تالار شیشه ای به رنگ قرمزدر آمد

نماد نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با 215 واحد، گروه مپنا (رمپنا) با 181 واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با 168 واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با 154 واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با 146 واحد اثر منفی از جمله گروه هایی بودند که افت شاخص بورس را رقم زدند.

شاخص بورس درجا زد

در معاملات امروز نمادهای کگل (صنعتی و معدنی گل گهر)، کچاد (صنعتی و معدنی چادرملو)، و نیرو (سرمایه گذاری نیرو) در معاملات امروز بالاترین تاثیر مثبت بر شاخص را داشت.

فیلم/ اقتصاددان شوید ( قسمت هفتم )
خطاهای مدیریتی در ماجرای گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین


اعتراض مدیرعامل شرکت عقاب افشان به اقدام اخیر شهرداری تهران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
۱۷ شرکت تولیدکننده اتوبوس در کشور داریم، اما چرا شهرداری می‌خواهد اتوبوس از خارج وارد کند!
حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
پیش‌بینی می‌کنم رشد بازار سرمایه در روزهای آینده ادامه‌دار باشد/ ۲ دلیل باعث رشد شاخص بورس شد

پربیننده