چهارشنبه ششم مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۵۴:۴۹ بعد از ظهر

اخبار امین اسدی

تب کریمه کنگو با اقدامات سازمان دامپزشکی کشور قابل کنترل شده است 

امین اسدی مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور در رابطه با  آخرین اقدامات کنترل بیماری تب کریمه کنگو اعلام کرد: خوشبختانه با اقدامات نظارتی میزان ابتلا به تب کریمه کنگو رو به کاهش است و دلیل آن نیز سه برابر شدن اقدامات نظارتی سازمان دامپزشکی در راستای اجرای سیاست‌های مراقبتی و پیشگیری است.

دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1401

دکتر «امین اسدی» مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ، دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.

مردم عزیز نکات بهداشتی سازمان دامپزشکی را رعایت کنند/ ۴۵ ابتلا و ۳ نفر فوتی 

امین اسدی مشاور معاون وزیر و مدیرکل روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور در رابطه با تب کریمه کنگو گفت : باتوجه به آمار وزارت بهداشت و درمان، از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۵ نفر بیمار مبتلا به تب کریمه کنگو شناسایی شده اند که متاسفانه ۳نفر فوت شده است.

تعداد مبتلایان به تب کریمه کنگو افزایش یافت / ۹ ابتلا و ۱ فوتی

دکتر امین اسدی مدیرکل روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۵ نفر بیمار مبتلا به تب کریمه کنگو شناسایی شده اند که متاسفانه ۱ نفر فوت شده است.

توصیه های دامپزشکی در رابطه با تب کریمه کنگو بسیار جدی است/ ۷ نفر مبتلا به تب کریمه کنگو ، ۱ نفر فوتی / ۲ نفر به آمار ابتلا اضافه شدند 

دکتر امین اسدی مشاور معاون وزیر و مدیرکل روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۷ نفر بیمار مبتلا به تب کریمه کنگو شناسایی شده اند که متاسفانه ۱ نفر فوت شده است.

بررسی «نود اقتصادی» نشان می‌دهد+نمودار
طی ۳۰ سال اخیر قیمت زمین در تهران ۱۱۰۰ برابر شده است


پربیننده