پنج شنبه ششم آبان ۱۴۰۰ ساعت ۶:۴۳:۴۴ بعد از ظهر

اخبار محمدصادق مفتح

فیلم/ قائم مقام وزیر صمت در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بزرگترین تولیدکننده زعفران و زرشک جهانیم ولی خام صادر می‌کنیم!

محمد صادق مفتح بیان کرد: بزرگترین تولیدکننده زعفران و زرشک جهانیم ولی خام صادر می‌کنیم! عربستان قطر را تحریم کرد، ما نتوانستیم از این فرصت استفاده کنیم، بجایش ترکیه از هوا و زمین ما استفاده کرد و فروشگاه‌های قطر را پر از کالای ترک کرد!

اصناف بزرگترین تشکل صنفی در کشور هستند که باید جایگاه و اقتدارشان حفظ شود/تشکیل اتحادیه های کشوری برای اتاق اصناف ضروریست

قایم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: اتاق اصناف ایران بیشترین نقش را در مصوبات اجرایی کشور دارد و باید جایگاه و اقتدار اصناف حفظ شود وتشکیل اتحادیه های کشوری کمک بزرگی را به اصناف در زمینه تصمیمات ملی و کشوری خواهد کرد.

عرضه بدون محدودیت شکر در بازار/ شکر مصرفی خانوار کیلویی ۸ هزار و ۷۰۰ تومان 

محمدصادق مفتح بیان کرد: شکر با قیمت ۶ هزار و ۳۰۰ تومان درب انبار به صورت فله می‌باشد که به خاطر کنترل بازار مقرر شده در بسته‌های یک کیلویی با قیمت ۸ هزار و ۷۰۰ تومان تحویل خانوار شود.

قائم مقام وزیر صمت:
قیمت میوه شب عید از نظر ما منطقی است

محمدصادق مفتح با بیان اینکه قیمت میوه منطقی است، گفت: با بازار باثبات و منطقی مواجه هستیم و حتی برخی از تولیدکنندگان گله‌مند هستند که نمی‌توانند هزینه‌های خود را پوشش دهند و انتظار قیمت بالاتر داشتند.

 قائم مقام وزیر صمت:
تا قبل از پایان فروردین ۱۴۰۰ بازار روغن متعادل می شود/ روغن سرخ کردنی به وفور در بازار یافت می‌شود

محمدصادق مفتح با بیان اینکه روغن سرخ کردنی به وفور در بازار وجود دارد و کمبود موجود در برخی روغن‌ها نیز به الگوی مصرف خانوار‌ها و بازار برمی گردد، گفت: پیش بینی ما این است که تا قبل از پایان فروردین سال آینده بازار روغن به تعادل برسد.

فیلم/رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
 تا زمانیکه دلار ۴۲۰۰ تومانی هست، مشکلات تنظیم بازار هم وجود دارد


صوت/یک نماینده سابق مجلس در گفتگو با «نود اقتصادی»:
زنگنه من را استخدام نکرد!

پربیننده