چهارشنبه نوزدهم بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱:۴۴:۴۰ قبل از ظهر

اخبار وزارت کار

سفر دو روزه نماینده وزیر تعاون به ساحل آرام خلیج‌فارس؛
هم‌افزایی ظرفیت‌های رسانه‌ای استان هرمزگان برای تبیین طرح کالابرگ الکترونیک کلید خورد

رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عضو قرارگاه ملی کالابرگ الکترونیک در سفر دو روزه به استان هرمزگان با جمعی از مدیران، نخبگان و فعالان رسانه‌ای استان دیدار کرد.

فیلم/مدیرکل سابق مطالعات رفاه اجتماعی وزارت تعاون:
طرحی داشتیم که فقرا را شناسایی و به آنها کمک کنیم، در این راستا ۲ میلیون فقیر را هم شناسایی کردیم، اما یکدفعه کار را رها کردند! 

سید هادی موسوی نیک بیان کرد: وزارت رفاه برای رفع دغدغه رئیس جمهور برای از بین بردن فقر مطلق طرح خوبی را شروع کرده بود که از ابتدای سال جاری متوقف شد.

«نود اقتصادی» بررسی کرد+نمودار
افزایش ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحدی کارگاه‌های بیمه‌پرداز با وجود افزایش ۵۷ درصدی دستمزدها

تعداد کارگاه‌های فعال بیمه‌پرداز به سازمان تامین اجتماعی تا پایان تیرماه ۱۴۰۱ که آخرین آمار دریافتی است، به ۱ میلیون و ۳۰۴ هزار واحد رسیده که نسبت به تیرماه سال ۱۴۰۰ افزایش ۱۰ هزار و ۷۵۹ واحدی داشته است.

مرتضوی در آیین تشییع و تدفین شهید گمنام وزارت کار:
ملت ایران زمان‌شناس و بیدار است/ ورود تمام‌قد دولت سیزدهم برای تأمین نیازهای مردم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ملت ایران را زمان‌شناس و بیدار عنوان کرد و افزود: دولت سیزدهم تمام‌قد برای تأمین نیازهای مردم وارد صحنه شده است.

چکشیان خبر داد:
تشییع و تدفین شهید گمنام تفحص‌شده با لباس منقوش به نشان وزارت کار و امور اجتماعی

معاون فرهنگی‌‌ و‌ اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشییع و تدفین شهید گمنام تفحص‌شده با لباس منقوش به نشان وزارت کار و امور اجتماعی‌ سابق خبر داد و گفت: با حضور مردم، مسئولین، کارکنان و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهید بزرگوار تشییع و در محوطه این وزارتخانه تدفین خواهد شد.

پربیننده