سه شنبه چهارم مهر ۱۴۰۲ ساعت ۴:۸:۱۲ قبل از ظهر

اخبار صندوق توسعه ملی

پای صندوق توسعه ملی به خرید کشتی و نفتکش باز شد

سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات و همچنین مشارکت این صندوق برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.

صادرات محصولات برخی از میادین نفتی و گازی در قالب طلب صندوق توسعه ملی از شرکت نفت

مدیر ارزیابی و سرمایه‌گذاری داخلی صندوق توسعه ملی با اشاره به آغاز مذاکرات بین این صندوق، وزارت نفت و شرکت نفت درمورد سرمایه‌گذاری در توسعه برخی میادین نفتی و گازی اعلام کرد: طبق برنامه، صادرات محصولات برخی از میادین نفتی و گازی در قالب طلب صندوق توسعه ملی از دولت و شرکت نفت انجام می‌پذیرد.

با تضمین صندوق توسعه ملی، در ایران سرمایه‌گذاری کنید

رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی ضمن دعوت از هموطنان خارج از کشور برای سرمایه‌گذاری در ایران با ضمانت این صندوق گفت: بازگشت سرمایه و سود سرمایه‌گذاران خارجی توسط صندوق توسعه ملی تضمین خواهد شد.

منافع ثروت ملی در خانه همسایه

باید مسابقه برداشت و خرج‌کردن سوخت‌های فسیلی در منابع مشترک شدت بیشتری داشته باشد؛ واکنش ما به این مسابقه چیست؟ آیا باید به داشته‌‌‌‌‌‌ها و ظرفیت‌های فعلی‌‌‌‌‌‌مان بسنده کرده و شاهد برداشت حداکثری همسایه‌‌‌‌‌‌ها باشیم؟ آیا باید پشت بهانه‌‌‌‌‌‌جویی‌‌‌‌‌‌ها پنهان شده و بی‌‌‌‌‌‌عملی‌‌‌‌‌‌ها را به گردن تحریم‌ها بیندازیم تا منابع ملی‌‌‌‌‌‌مان در کشورهای همسایه به‌ثمر بنشینند؟

پیشنهادات صندوق توسعه ملی در برنامه هفتم توسعه

پیشنهادات صندوق توسعه ملی برای برنامه هفتم با هدف تحقق اهداف کلان صندوق توسعه ملی و رفع مشکلات موجود، توسط معاون حقوقی و مجلس صندوق توسعه ملی تشریح شد.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
روند کاهشی تورم در شهریور ۱۴۰۲ همچنان ادامه دارد


«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
سقوط ۲۰ تا ۲۴ درصدی قیمت سکه در ۴ماه اخیر
«نود اقتصادی» بررسی می‌کند؛
بازدهی منفی دلار در تابستان/ چرا خبری از دلار ۷۰ هزار تومانی نشد؟ + جدول
«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
۲/۹ میلیون واحد مسکن در پایتخت/ ۴۷ درصد زیر ۷۵ متر

پربیننده