پنج شنبه نهم بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۹:۲۸ بعد از ظهر

اخبار بورس

صوت/اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه در گفتگو با «نود اقتصادی»:
دولت درباره بورس زیاد حرف می‌زند!

دکتر لطفعلی بخشی با بیان اینکه چشم انداز کاهش تحریم‌ها، باعث شده تا بورس در هفته های اخیر افت کند، بیان کرد: دولت درباره بورس زیاد حرف می‌زند!

دولت مردم را در بورس فریب داد و سرمایه های خردشان را گرفت تا بخشی از کسری بودجه خودش را جبران کند!

محمود جامساز بیان کرد: دولت با عرضه درصدی از سهام دولتی و با پروپاگاندا و تبلیغات فریبنده، سرمایه‌ها و پس‌اندازهای خرد مردمی را به بورس جذب کرد تا بخشی از کسری بودجه خود را پوشش دهد.

وزیر اقتصاد:
رئیس مستعفی بورس، استعفایش را اول به رسانه‌ها داد، بعد به شورای بورس!

فرهاد دژپسند اظهار کرد: آقای قالیباف از یک سنگر بسیار مهم به سنگر دیگری می‌رود اما بازار سرمایه مدیر گرانسنگی مثل قالیباف را از دست می‌دهد که این بسیار سخت است. اگر اقدامات غیر حرفه‌ای برخی که محیط را سنگین کردند، نبود، حتماً می‌توانستیم آقای قالیباف را به ادامه خدمت قانع کنیم.

بررسی «نود اقتصادی» نشان می‌دهد+نمودار
 در اوج کرونا، ثبت‌نام و احراز هویت در سجام رکورد تاریخ بورس ایران را زد/ ثبت‌نام ۷/۷ میلیون نفر در یکماه

با پیامک‌های تهدیدآمیز شرکت‌های استانی سهام عدالت مبنی بر عدم واریز سود به سهامدارانی که روش غیرمستقیم را برای سهام خود انتخاب کرده‌اند، طی دو ماه اخیر مجبور شده‌اند با صرف هزینه‌های قابل‌توجه و ماندن در صف‌های طولانی، اقدام به ثبت‌نام و دریافت کد سهامداری در بورس کنند.

معاون وزیر صمت در دولت یازدهم:
دلار ۴۲۰۰ تومانی تحریم‌های آمریکا را تشدید کرد

مهدی کرباسیان بیان کرد‌: اصرار بر نرخ ۴۲۰۰ تومان، میزان زیادی از ذخایر ارزی کشور مشکل پیدا کند و مبناهای اقتصادی را بهم ریخت و می‌توان گفت متاثر از آن تحریم آمریکا درباره ایران تشدید شد.

پربیننده