سه شنبه سی ام شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱:۱۹ بعد از ظهر

اخبار سعید توتونچی

فیلم/پژوهشگر اقتصاد ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مهمترین اتفاقی که باید در نظام مالیاتی کشور همین الان رخ دهد، تشکل یک بانک اطلاعاتی به روز در حوزه مالیاتی است

دکتر سعید توتونچی بیان کرد: مهمترین اتفاقی که باید در نظام مالیاتی کشور همین الان رخ دهد، تشکل یک بانک اطلاعاتی به روز در حوزه مالیاتی است. این بانک باید بتواند مختصات مالی تمام ایرانی‌ها را با تاخیر حداکثر دو ماهه و با خطای حداکثر ۲۰ درصدی نشان دهد.

فیلم/پژوهشگر اقتصاد ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
نگرش دولت سیزدهم باید به زنجیره تولید و عرضه کالاهای اساسی تغییر کند

دکتر سعید توتونچی بیان کرد: یکی از اقدامات فوری دولت آینده تغییر در زنجیره تولید و عرضه کالاهای اساسی است. دولت جدید باید نوع نگرش به سیاستگذاری‌ها را تغییر دهد و اگر این تغییر اتفاق نیفتد وضعیت خیلی بدتر از امروز می شود.

برگزاری نشست "نقشه راه دولت سیزدهم" با موضوع مالیات

نشست "نقشه راه دولت سیزدهم" با موضوع مالیات و اصلاح ساختار نظام مالیاتی با حضور دکتر محمدرضا یزدی زاده، اقتصاددان و عضو سابق شورای راهبردی نظام مالیاتی، دکتر نارسیس امین رشتی، اقتصاددان و تحلیلگر مسائل اقتصادی و دکتر سعید توتونچی اقتصاددان و پژوهشگر اقتصاد ایران در محل سایت «نود اقتصادی» برگزار شد.

فیلم/پژوهشگر مسائل اقتصاد ایران در گفتگو با «نود اقتصادی» مطرح کرد؛
افت صادرات ایران به روسیه در زمان سفارت کاظم جلالی!

دکتر سعید توتونچی بیان کرد: سهم ایران از واردات ۲۴۰ میلیارد دلاری روسیه، ۲ دهم درصد است! ما به سختی در روسیه یک رایزن بازرگانی داریم، اما جالب است بدانید ترک‌ها در کشور روسیه یک ساختمان رایزن دارد!

فیلم/پژوهشگر و تحلیلگر مسائل اقتصاد ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
ارز ۴۲۰۰ تومانی را حذف کنید و پولش را به مردم بدهید

دکتر سعید توتونچی گفت: ارز ۴۲۰۰ تومانی را حذف کنید و پولش را به مردم بدهید؛ مطمئن باشید برای بازاری مثل مرغ اینکار به نفع مردم است، البته شاید در ۵-۴ ماه ابتدایی شاهد تلاطمات بازار باشیم ولی پیش‌بینی می‌شود بعد از مدتی بازار به تعادل برسد.

بررسی «نود اقتصادی» نشان می‌دهد+نمودار
موتور چاپ پول منفجر شد


پربیننده