پنج شنبه پنجم خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۲۰:۳۱ قبل از ظهر

اخبار بازار سهام

تکلیف سود سهام عدالت متوفیان چه می شود؟

طبق گفته مسئولان درحالی قرار است سود سهام عدالت سال ۱۳۹۹ تا پایان سال جاری پرداخت شود که وراث مشمولینی که فوت شده اند همچنان باید تا راه اندازی سامانه الکترونیکی برای تقسیم و واریز سود سهام عدالت فرد متوفی منتظر بمانند.

مقایسه اندازه شرکت های بزرگ آمریکایی با کشورهای مختلف
اپل جزو ۷ اقتصاد برتر جهان!

اپل در صورتی که یک کشور مستقل بود، جزو هفت اقتصاد برتر جهان قرار می گرفت.

فیلم/تحلیلگر مسائل اقتصادی:
مردم به همه بازارهای مالی با مقدار کمی از سرمایه‌شان ورود کنند

دکتر مصطفی نصر اصفهانی با بیان اینکه مردم نباید کل ثروتشان را در بازار سهام و رمزارزها وارد کنند، گفت: مردم به همه بازارهای مالی با مقدار کمی از سرمایه‌شان ورود کنند.

صوت/مدیرعامل کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در گفتگو با «نوداقتصادی»:
از بهمن ماه سهام شرکتهای کاشی و سرامیک جذاب خواهند شد

امیرمصطفی اعرابی‌پور بیان کرد: امسال به واسطه افزایش نرخ دلار و صادرات، سال خوبی برای صنعت کاشی و سرامیک بود. شرکت‌های کاشی و سرامیکی که نوآور باشند زنده خواهند ماند و مابقی به رکود جدی خواهند رفت. هدف صادرات اکثر شرکت‌های کاشی و سرامیک بازار عراق بوده و آن‌ها قدرت صادرات به کشورهایی چون روسیه ، ترکیه و جنوب خلیج فارس را ندارند.

یادداشت دکتر اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت:
بازار پُر التهاب و سهام بیمه ملت

نوسان در بازار سهام همیشگی است و ترس‌ها و امیدهای سهام‌داران است که به این نوسان‌ها شدت می‌بخشد. اما در یک بازه زمانی بلندمدت قیمت‌ها به جایگاه واقعی خود خواهند رسید به‌ویژه اگر سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌هایی انجام شود که با داشتن برنامه منسجم بتوانند ارزش افزوده برای اقتصاد کشور و ثروت‌آفرینی برای سهام دارانشان داشته باشند.

بررسی «نود افتصادی»‌نشان می‌دهد+نمودار
عرضه گوشت قرمز کشور در فروردین رکورد ۴ سال اخیر را شکست 


پربیننده