به گزارش «نود اقتصادی»، روابط عمومی مرکز؛ نخستین کارگاه تخصصی از سلسله کارگاه¬های "همایش بهبود روند بودجه¬ریزی در ایران؛ حکمرانی بودجه از تفریغ تا تدوین" با عنوان"بررسی مدل¬های واگذاری انواع اوراق مبتنی بر کالا" در روز دوشنبه 3 بهمن ¬ماه 1401، از ساعت 10 الی 12، با حضــور جامعه علمی، پژوهشی، دانشگاهی، اندیشگاهـی، صاحب¬نظران، مدیـران، کارشناسان دستگـاه¬های اجــرایی ملّی و استـانی به¬صورت مجازی برگزار می¬ کند.

 سجاد امیری؛ پژوهشگر مرکز مطالعات سازمان بورس و اوراق بهادار مدرس این کارگاه آموزشی می باشد. علاقه مندان می توانند با مراجعه تالار مجازی مرکز به نشانی http://connect.mporg.ir/dfr در این کارگاه شرکت نمایند.

لازم به ذکر است ، این همایش با همکاری مرکز پژوهش¬های توسعه و آینده¬نگری سازمان برنامه و بودجه کشور، مرکز آموزش و برنامه¬ریزی دیوان محاسبات کشور، دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران و پژوهشکدة اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی از آبان ماه لغایت اسفند ماه سال جاری برگزار می¬شود. در این همایش ضمن برگزاری نشست¬ها و کارگاه¬های علمی-تخصصی، ابعاد مختلف و متنوعی از اصلاح ساختار بودجه ذیل محور "پایش و مدیریت بدهی¬های دولت" به عنوان یکی از محورهای هفت¬گانه، مورد ارزیابی و واکاوی قرار می¬گیرد.