اخبار شرکتها-با توجه به استقبال شبکه فروش از جشنواره آتش‌سوزی (ایمن شو) که از روز آتش‌نشانی و ایمنی (7 مهر ماه) تا سالروز تاسیس بیمه ملت (12 آبان ماه) با هدف افزایش سهم بازار بیمه آتش‌سوزی و توانمندسازی نمایندگان در امر فروش در حال اجرا بود؛ تا سالروز پیروزی شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران (22 بهمن ماه) تمدید شد.
در همین راستا با مساعدت مدیریت محترم عامل مقرر شد ضمن اعلام نفرات برتر مرحله اول جشنواره و اهدای جوایز آنان مصادف با سالروز بیمه (13 آذرماه)، جوایزی به شرح زیر برای مرحله دوم جشنواره (از 12 آبان ماه لغایت 22 بهمن ماه) در نظر گرفته شود.

         مبالغ میلیون ریال

شرح

گروه آبی

گروه نارنجی

گروه زرد

جمع کل

برترین های فروش براساس حق بیمه

300

200

100

600

برترین های فروش براساس تعداد صدور

100

70

50

220

 

 

*** شرط پرداخت جوایز به برترین های فروش (براساس حق بیمه )، رعایت حداقل افزایش 30درصدی تعداد بیمه نامه در مدت جشنواره نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

 

در پایان خاطر نشان می‌شود با توجه به اهمیت نقش شعب در هدایت نمایندگان در امر فروش، در این مرحله ضمن اعلام نمایندگان برتر فروش، اسامی سه شعب برتر نیز به صورت هفتگی اعلام می‌شود.

متقاضیان و علاقه‌مندان می‌توانند به منظور اطلاع از شرایط طرح و برخورداری از 35 درصد تخفیف انواع بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ملت به نمایندگان بیمه ملت در سراسر کشور مراجعه کنند.