«نود اقتصادی»: جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ملی پست به منظور ارائه گزارش هیئت مدیره شرکت ملی پست مرتبط با صورت های مالی سال 1396 در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

حسین نعمتی؛ مدیرعامل شرکت ملی پست در این جلسه ضمن ارائه گزارشی پیرامون عملکرد، اقدامات و برنامه های این شرکت با اشاره به اینکه رقابت در ارائه خدمت به مردم در این حوزه با حمایت وزارت ارتباطات و رگلاتوری بخش پستی با قوت در حال انجام است، گفت: شرکت ملی پست ازتمام ظرفیت های قانونی خود برای همکاری هر چه بیشتر با سایر اپراتورها استفاده می کند.

وی با بیان اینکه شرکت ملی پست با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه توانسته اقدامات مؤثری در زمینه جذب ترافیک، درآمد و ارائه خدمت مطلوب به شهروندان انجام دهد، افزود: در سال جاری ارائه خدمات باجه ای و ثبتی رشد قابل توجه داشته به طوریکه در پنج ماهه گذشته رشد 11 درصدی درآمدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته محقق شده است.

معاون وزیر ارتباطات به تغییر نوع و ساختار کسب وکار پستی و نیازهای جدید مشتریان اشاره و بر لزوم باز طراحی فرآیندها و تقویت زیرساخت ها متناسب با نیازهای جدید تأکید کرد.

وی تصریح کرد: برای اعتلای هر چه بیشتر شبکه سیاست ها و برنامه هایی تدوین شده تا بتوانیم خود را برای شرایط رقابت پذیر آماده کنیم.

در پایان گزارشی از اقدامات و فعالیت های شرکت در سال گذشته و دستاوردهای آن از سوی اعضای مجمع ارائه شد و صورت های مالی سال 1396 بصورت کامل تصویب و مورد تأیید اعضا قرار گرفت.