پنج شنبه سی ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲:۶ بعد از ظهر

اخبار بانک شهر

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
احتمال حضور یک فرد "منفصل از خدمت" در هیات مدیره بانک شهر/ آیا بانک مرکزی چنین فردی را تایید خواهد کرد؟

شنیده‌های خبرنگار «نود اقتصادی» حاکی است که بزودی یکی از مشاوران کنونی مدیرعامل بانک شهر به عنوان عضو هیات مدیره به بانک مرکزی معرفی خواهد شد.

بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
فشار بورس به بانک شهرداری جواب داد، بانک شهر اطلاعات خود را افشا کرد؛ ۶ هزار میلیارد تومان زیان انباشته فقط تا پایان سال ۹۶

تا دو روز گذشته، آخرین صورت مالی بانک وابسته به شهرداری های کشور مربوط به سال ۹۵ بود اما این بانک که اخیرا از سوی فرابورس ملزم به افشای شفاف‌سازی اطلاعات مالی خود شده بود، در قدم اول صورت مالی سال ۱۳۹۶ خود را منتشر کرده است.

خبرنگار «نود اقتصادی» گزارش می‌دهد
دو اخطار فرابورس به بانک شهر در مورد سانسور اطلاعات صورت مالی!

سرپرست نظارت بر ناشران بازار پایه طی نامه‌ای به بانک شهر خواستار افشای اطلاعات صورت مالی ۹۶ و ۹۷ این بانک شد.

بنگاهداری بانک شهر در ۲۷ شرکت + جدول

بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار «نود اقتصادی» کسب کرده است در حالیکه بانک‌های کشور از بنگاهداری منع شده‌اند، اما بانک شهر بدون توجه به منع قانونی، در حوزه‌هایی همچون ساخت و ساز و انرژی و... فعالیت می‌کند!

بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
نکات مهم درباره بانک شهر/ احتمال زیان انباشته ۱۳ هزار میلیارد تومانی در بانک شهر/ معاونت نظارت بانک مرکزی چرا ورود نمی‌کند؟!

براساس گزارش‌های اولیه زیان احتمالی شناسایی شده در صورت‌های مالی بانک شهر پس از ابطال این معاملات به انضمام زیان عملیاتی سال‌های ۹۶ و ۹۷ این بانک بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان خواهد بود و با زیان۳۳۰۰ میلیارد تومانی پیش بینی شده در بودجه سال ۹۸ این بانک، جمع زیان احتمالی بانک شهر به بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان خواهد رسید

روایت قائم‌مقام اسبق وزارت صمت از اشتباهات دولت روحانی در گران کردن بنزین؛
در سال 89 بنزین و گازوئیل با هم گران شدند، اما مردم معترض نشدند!

زمان و رفتار دولت در گران کردن بنزین مناسب نبود


پربیننده